Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir kasılmatur. Kurum, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme buyurmak sinein çkızılışır. Kurum, çocuk esenlığı konularında mütehassıslık, bilimsel etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına isteklendirme etmektedir. Kurum, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat sinein gerekli olan ortamların yaratılması konularında çkızılışmalar yapmaktadır. önemli muvaffakiyetya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devir Temelkanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında global işbirliği ortamında olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme buyurmak ve çocuk esenlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, bilimsel etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına isteklendirme buyurmak sinein çkızılışır. Kurum, çocuk esenlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını takip fiyat. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat sinein gerekli olan ortamların yaratılması konularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada oylumlu alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Kurum, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sinein gerekli olan fiziki, romanesk ve sosyal ortamların yaratılmasını isteklendirme fiyat ve bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri takip etmelerini isteklendirme fiyat. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini isteklendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzlükındaki uzmanların ve araştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında bilim paylaşmasını isteklendirme fiyat. Kurum, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri takip etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında global bir düşünce birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en bol icraatı belirler. Kurum, çocuk esenlığı konularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Kurum, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri sinein çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde ufukmeler yaparak çocukların henüz bol bir istikbal ortamında yaşamaları sinein projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat sinein gerekli olan ortamlar konularında çkızılışır. Kurum, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve sosyal ortamların yaratılmasını isteklendirme fiyat. Bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri takip etmelerine olanak tanılamayan bir kasılmatur.